Béžová manšestrová trojmístná rozkládací pohovka Karup Design Unwind 218 cm

24 765 

Popis produktu

Třímístná rozkládací pohovka Unwind značky Karup Design se stane vaším oblíbeným společníkem pro filmové večery. Jedním jednoduchým pohybem se z elegantní pohovky stane prostorné lůžko. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 14 cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou pohodlné širší loketní opěrky. Unwind se skvěle hodí do interiérů laděných ve stylu scandi. Představuje skvělé řešení zejména pro menší interiéry, do kterých přinese další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 134101510 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty